După ce vineri seara, lumea mondenă a fost luată prin surprindere de gestul Ioanei Năstase, de a suna la 112, fiindcă, spune ea, fostul tenismen ar fi bătut-o, acum el reacționează. Vedeta a avut o primă reacție după cele apărute în presă.
Un nou cuplu din lumea mondenă este pe punctul de a se destrăma, de data aceasta din cauza violenței. Acum este vorba, după cum bine știți deja, de Ioana și Ilie Năstase.
Cei doi au avut de la bun început o relație cu năbădăi, căci imediat ce și-au anunțat divorțul, ei au ajuns la Altar, iar acum, la câteva luni distanță, după ce au petrecut prin vacanțe de lux, inevitabilul s-a produs.
Prima reacție a lui Ilie Năstase, după declarațiile Ioanei
Vă reamintim că în noaptea de vineri, opt ianuarie 2021, constănțeanca a sunat la 112 de teamă, după ce fostul mare tenismen ar fi agresat-o fizic, nu doar verbal.
„Nu vreau să dau prea multe detalii, pentru mine e foarte important că am reușit să scap teafără pe ușă. Nu vreau să vorbesc urât la adresa lui. Tot ce mi-am dorit a fost să ies de acolo teafără. Nu știu ce să vă spun, că acum sunt și sub șoc. M-am speriat foarte tare! Nu vreau să stau cu teamă că mi se poate întâmpla ceva rău. u sunam la 112 dacă mă agresa doar verbal. Eu îl respect ca om, e o valoare. Eu voi încerca să fie mai tot timpul cineva în preajma mea în perioada următoare pentru a nu degenera situația. Sunt atât de speriată”, aceasta este o parte din declarația făcută de Ioana Năstase în seara de vineri, imediat după ce a apelat la 112, conform ProSport.
Însă acum, la câteva ore distanță, după ce seara trecută nu a putut fi contactat, Ilie Năstase a avut și o primă reacție.
Fostul campion mărturisește că nu își aduce aminte nimic din cele spune de soția sa, ba mai mult decât atât, este extrem de mirat de motivul pentru care Ioana spune că nu a făcut plângere la poliție.
Scurt și la obiect, Năstase nu a dat prea multe detalii, cert este că nu recunoaște nimic din cele apărute în spațiul public.
„Ce a apărut? Că mi-am bătut soția? Așa spune ea? Nu îmi aduc aminte. Nu a făcut plângere pentru că mă respectă? Dacă așa zice ea, întrebați-o pe ea mai bine…”, a declarat Ilie Năstase, scrie sursa menționată anterior.
Adaugă comentariu